Search

Жена пливала во базенот, нејзиното куче направило нешто што никој не го очекувал

Луиз Лојд ги насмеа корисниците на TikTok со видео од нејзиниот ротвајлер. Имено, на својот профил објавила што правело нејзиното куче кога пливала во базен, што насмеа многу корисници на оваа популарна платформа.

Нејзиниот ротвајлер имаше желба постојано да ја турка под вода. Секој пат кога ќе излезеше на површина, нејзиното милениче се појавуваше и речиси веднаш ја туркаше назад под вода. Оваа ситуација воопшто не ја вознемири Лојд, таа беше мирна за време на неговата игра, што го направи нејзиното уживање на базен помалку поопуштено.

https://www.tiktok.com/@jadelouise2023/video/7367797901587713312?embed_source=121374463%2C121433650%2C121404359%2C121351166%2C121331973%2C120811592%2C120810756%2C72248228%3Bnull%3Bembed_share&refer=embed&referer_url=www.index.hr%2Fljubimci%2Fclanak%2Fzena-se-htjela-kupati-u-bazenu-ali-je-njezin-rotvajler-imao-drugacije-planove%2F2573137.aspx&referer_video_id=7367797901587713312

Најново

Последни колумни